Diztaş İnşaat Malz. Petrol Ürün. Oto. ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti

Diztaş İnşaat Malz. Petrol Ürün. Oto. ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti

1970 yılından bu yana tam 40 yıldır inşaat sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren Diril Group bünyesindeki Diztaş İnşaat, yapmış olduğu yatırımlar ile hem projelendirme hem de üretim aşamalarında tecrübe ve teknolojiyi birbirinden ayırmadan çağdaş, güvenli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor.

Gerçeğe dönüştürdüğü bir çok hayalde “insan” odaklı ve kaliteli çözümler sunmayı misyon edinerek imza projelerin altına adını yazdıran Diril Group, inşaat sektörü ile bağlantılı olan demir çelik, hazır beton ve inşaat malzemeleri sektörünü kapsayan güçlü ve tanınmış bir hizmet ağına sahiptir.

Diztaş İnşaat Diril Group’un bünyesinde yer alan şirketlerden biridir. Diril Group bünyesinde her biri sektöründe bilinir 6 şirketiyle 10 farklı sektörde hizmet vermektedir. Grup Koordinatörlüğü altında kurumsal bir yönetim ve organizasyona sahip olan yönetim kadrosu Diril ailesi tarafından belirlenmiş olan dürüstlük, iyi bilinirlik, her gün yenilenme, rekabet ve çok çalışma prensiplerini sayıları 1000’e varan tüm çalışanlarıyla beraber özümsemiş bir halde uygulamaktadır.
Şu an 6 şirketimizle 10 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.